Sık Sorulan Sorular

Listede olmayan sorularınız mı var? Bize mesaj gönder!

Cam filmi, boyalı, ekstrüde edilmiş veya metalize edilmiş şeffaf bir polyesterdir. Cam pencerelerin veya kapıların iç veya dış yüzeylerine uygulanır ve güneşten gelen ısı ve parıltıyı azaltmak, konfor ve güvenliği arttırmak ve enerji kullanımını en aza indirgemek gibi bir dizi faydaya sahiptir.

Cam filmi özelliklerini saymakla bitiremeyiz ama kısaca bahsetmeye çalışalım. Cam filmlerinin en bilinen özellikleri arasında; dekorasyon, güvenlik, ses ve ısı yalıtımı, reklam amaçlı kullanılması gelmektedir. Cam filmlerinin tüm özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cam filmi uygulaması işin uzmanı ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Kendinden yapışkanlı olan cam filmlerinin uygulaması çok basit gibi görülse de işin inceliklerini bilmeyenler yapamazlar. Hem tecrübe hem de eğitim gerektiren bir iş olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Film uygulamasına uygun olan tüm cam yüzeylerde cam filmi uygulaması yapılabilir. Önemli olan uygulama yapılmak istenilen yerin cam filmi uygulamasına uygun olmasıdır. Tabi bir de orada kullanılacak film türünün doğru seçilmesi gerekir. Bu konuda da firmamız destek vermektedir.

Cam filmi fiyatları dolara endeksli olduğu için sıklıkla değişiklik gösterebilir. Ayrıca her film türünün kendine göre farklı fiyatları vardır. Konu ile alakalı firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cam filmi uygulaması gibi sökmekte başlı başına bir iştir. Cam filmi sökme işlemi sırasında cama zarar vermeden işlem yapmak gerekir aksi takdirde camda oluşacak çizikler ya da deformeler bu camların daha sonra kırılmasına sebep olur ve darbelere dayanıklığını azaltır.

Cam filmi avantajlarını saymakla bitiremeyiz o kadar çok avantaj sağlar ki muhteşem bir ürün diye tabir edersek yalan olmaz. Cam filmi uygulaması yaptırarak; güvenliğinizi üst düzeye çıkartabilirsiniz, ısı yalıtımı için kullanım enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ses yalıtımı için kullanıp daha konforlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Reklam amaçlı kullanarak işinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Dekorasyon amaçlı kullanarak yaşam alanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Cam filmleri kurşun geçirmez, patlamaya dayanıklı veya hırsızlığa karşı dayanıklı değildir. Ancak, bu amaçlar için kullanıldığında daha fazla güvenlik ve güvenlik sağlayabilirler. Bu sebeplerden dolayı cam filmi kullanırken daima uygun sertifikasyonu talep etmelisiniz.

Cam filmi, sabunlu su çözeltisi ve silecek kullanarak camlara benzer şekilde temizlenmelidir. Film yüzeyine zarar vereceğinden ve görsel kaliteyi etkileyeceğinden, her türden aşındırıcılardan kaçınılmalıdır.

Hayır, pencere filmi uygulamak için normalde planlama izni gerekli değildir.

Cam filmin etkin ömrü, filmin türüne, camın tipine, pencere konstrüksiyonuna, camın pusula yönüne ve binanın bulunduğu dünyanın hangi kısmına göre değişecektir.

Uygulanan filmli pencereler, birkaç ortak duyu kuralına uyulduğu sürece görünümlerine zarar vermeden kolayca temizlenir: Yumuşak temiz bir bez, yumuşak kağıt havlu veya temiz sentetik sünger kullanarak temizliyebilirsiniz.

Bizimle Hemen İletişim Kurabilirsiniz

Ekol cam filminden sipariş vermek veya da bilgi almak için hemen linke tıklayın ve bize ulaşın.

Mesaj Gönderin
WhatsApp Mesaj
WhatsApp Canlı Destek
Hemen Teklif Al