One Way Vision

one way vision

One Way Vision

Son zamanların favori yapı malzemeleri arasında yer alan One Way Vision (Delikli Folyo) özellikle dış cephe kaplama sektöründe etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Cam giydirme söz konusu olduğunda delikli folyo malzemesinin son derece ideal bir malzeme olmasından kaynaklı olarak; bu malzemeye olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Esasında yapıların cam yüzey bölümlerine yapılmış olan reklam uygulaması olarak tanımlanan One Way Vision; her geçen gün kullanım özelliği artan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Delikli folyo malzemesinin kullanım özellikleri kadar kaliteli bir şekilde uygulanması da önemlidir. Zira ancak bu sayede cam giydirmelerin estetik bir değer olarak karşımıza çıkması mümkün olmaktadır. Tam da bu noktada firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti sizlerle buluşturarak; mükemmel çalışmalara imza atmaktadır.

One Way Vision Özellikleri

Genel olarak delikli folyo olarak tanımlanan One Way Vision, yapışkanlı PVC malzemesinden üretilen bir malzemedir. Yaklaşık olarak 0.15 ile 0.2 mm aralığında bir kalınlığa sahip olan bu malzeme; reklamcılık sektöründe de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Uygulaması oldukça basit olan One Way Vision, içeriden sanki delikli folyo hiç yokmuş gibi görünür. Oysa dış kaplamalarda rengarenk bir yapı malzemesi olarak kullanılır. Uzun süre kullanım özelliği bulunan delikli folyonun; uygun maliyet aralığında yapılıyor olması da önemli özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün normal cam filmlerinden farklı özellikler taşıması sebebiyle yeni yaşam alanlarında çok yoğun olarak kullanılmaktadır.

One Way Vision Kullanım Alanları

Kullanım alanı her geçen gün genişleyen One Way Vision, evlerde, ofislerde ve işyerlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yine binaların dış cephe giydirmelerinde son derece etkili bir malzeme olarak tercih edilmektedir. Bununla birlikte reklamcılık anlamından son derece geniş bir yelpazede kullanım özelliği bulunmaktadır. Ayrıca yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırmak için de söz konusu yapı malzemesinin kullanıldığı bilinmektedir. Firmamız; uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak One Way Vision uygulamalarını hayata geçirmektedir.

One Way Vision Fiyatları

Eğer One Way Vision uygulamasına dair bir hizmet satın alacaksanız; mutlaka bu konuya dair ayrıntılı bir fiyat araştırmasını yapmanız gerekmektedir. Çünkü ancak bu sayede hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir şekilde söz konusu ürünü satın almanız ya da bu uygulamayı yaptırmanız mümkün olacaktır. Şayet uygun fiyat aralığında uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde One Way Vision uygulamasını yaptırmak istiyorsanız; firmamızla rahatlıkla iletişime geçerek; size özel indirimlerden haberdar olmanız mümkün olmaktadır.

Mesaj Gönderin
WhatsApp Mesaj
WhatsApp Canlı Destek
Hemen Teklif Al