Buzlu Cam Filmi

buzlu cam filmi

Buzlu Cam Filmi

Son zamanlarda inşaat sektöründe uygulanan yeniliklerden biri olarak buzlu cam filmi kaplamaları göze çarpmaktadır. Buzlu cam filmler birçok farklı özelliği ile avantajlı bir uygulama olarak tüm yapılarda kullanım alanı bulmaktadır. Öncelikli olarak cam filminin dekoratif özelliğinden söz edebiliriz. Farklılık ve şıklığın yanı sıra aşırı aydınlık ortamların yaratacağı olumsuz etkilerden yaşadığımız alanları uzak tutar. Buzlu cam uygulamaları cam yüzeylerin tamamına uygulanabildiği gibi, belirli bir kısmına, grafik tasarım desen uygulamaları veya logo uygulamaları ile de hazırlanabilir. Aslen buzlu cam olmasa da oldukça iyi buzlu cam efekti yaratır.

Buzlu cam ürünlerin temini konusunda yüksek kalite standartlarına sahip olan firmamız; uluslar arası kalite standardındaki buzlu cam ürünlerini sizlerle buluşturuyor! Alanında uzman personel yapısı sayesinde firmamız; %100 müşteri memnuniyetini garantiliyor.

Buzlu Cam Filmi Özellikleri

Yarı saydam bir görünüme sahip olan buzlu cam filmi yaşam alanlarının karşı taraftan görünmesini engellemektedir. İçerinin dışarıdan net görünümünü engeller. Oldukça pratik bir uygulama ile kısa sürede istediğiniz mekânlarda oldukça farklı görünümler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda en önemli özelliklerinden biri de yaşam alanlarında yalıtıma bulundukları katkıdır. Fazla ışığın içeri girmesini engellerken yeteri miktarda ışığın geçmesine izin vererek kontrollü alanlar yaratırlar. Isı kaybını azaltarak enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Buzlu Cam Filmi Kullanım Alanları

Yüzlerce farklı kullanım alanına sahip buzlu cam filmi kullanacağınız yerler sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Modern mimari yapılarda dış cephe camlarında hem dekoratif etki yaratması hem de yalıtıma ve ışıklandırmaya katkıları bakımında tercih edilir. Diğer yanda özel alan yaratmak veya özel alanı korumak amaçlı olarak da kullanılabilir buzlu cam uygulaması yapılmaktadır.

Kullanım alanı her geçen gün genişleyen buzlu cam ürünlerine sahip olmak mı istiyorsunuz? Firmamız; mükemmel seçenekleri sizlere sunarak; son derece iddialı bir buzlu cam uygulamasını hayata geçirmektedir.

Konutlarda, iş yerlerinde, fabrika, okul, hastane, banka, mağaza gibi özel ve kamu kurum ve kuruluşlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Buzlu cam filmi çoğunlukla dış mekânda tercih edilse de iç mekânlarda dekoratif amaçlı ya da banyo, balkon, teras gibi farklı alanlarda minimal kullanım alanı bulmaktadır. İş yerlerinde ofis bölmeleri veya oda içi cam bölmeli alanlarda kullanıma uygundur.

Buzlu Cam Filmi Fiyatları

Konut veya iş yeri, farklı alanlarda farklı uygulamalar ile kullanılan buzlu cam filmi tercih edilirken öncelik kaliteli ürün ve profesyonel hizmet olmalıdır. Bu tip cam filminde desen, grafik uyulama, logo uygulaması yapılacaksa farklı fiyatlandırmalar söz konusu olacaktır. En uygun fiyat koşullarında kaliteli hizmete ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Sitemizden online olarak ulaşarak fiyat ve uygulama konusunda bilgi alabilirsiniz.

Mesaj Gönderin
WhatsApp Mesaj
WhatsApp Canlı Destek
Hemen Teklif Al